uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Tikšanās ar zinātniekiem + prezentācijas

Pirms vairāk nekā gada Autisma apvienības vecāki tika uzrunāti pieteikties fundamentālo un lietišķo pētījumu projektam “Izmainīta zarnu trakta mikrobioma biomarķieri bērniem ar autiskā spektra traucējumiem” (projekta Nr.Izp-2018/2-0343), un februāra beigās pētījuma komanda (prof.Edvīns Miklaševičš, asoc.prof.Zanda Daneberga, dr.med.Daiga Mūrmane) aicināja uz pētījuma datu prezentāciju.

Video un materiāli pieejami šeit:

Lasīt tālāk ...

Ko mēs kā vecāki varam darīt savu bērnu un ģimenes labā, gatavojot patstāvīgai dzīvei?

Lai palīdzētu jaunietim un pieaugušajam ar autiskā spektra traucējumiem sagatavoties patstāvīgai dzīvei; lai vecākiem, izglītotājiem, atbalsta personālam un citiem palīdzētu viņu sagatavot; un, protams, sagatavoties arī pašiem, Latvijas Autisma apvienība mēģinās iepazīstināt ar labākajiem labās prakses piemēriem tepat Latvijā un ārpus Latvijas.

Lasīt tālāk ...

Sabiedrībā balstīti pakalpojumi patstāvīgai dzīvei

Lai palīdzētu jaunietim ar autiskā spektra traucējumiem sagatavoties patstāvīgai dzīvei, lai vecākiem, izglītotājiem, atbalsta personālam un citiem sagatavot viņu un, protams, sagatavoties arī pašiem, Latvijas Autisma apvienība mēģinās iepazīstināt ar labākajiem labās prakses piemēriem tepat Latvijā un ar laiku arī ārpus Latvijas.

Kā pirmos mūsu "studijā" aicināsim Rīgas pilsētas "Rūpju bērns" vadītāju Māri grāvi.

Lasīt tālāk ...

Filmiņa "Dzimšanas dienas ballīte"

Filmiņai par autisma pazīmēm bērniem "Dzimšanas dienas ballīte" ir mainīta mājas lapas atrašanās vieta.

Šī ir izglītojoša filmu profesionāļiem, kas veidota kā Velsas valdības, Kārdifas Universitātes un klīnisko partneru sadarbības projekts, un tās finansējumu ir nodrošinājusi Ekonomisko un sociālo pētījumu padome (UK) un Velsas valdība. Tās veidošana balstās uz Kārdifas Universitātes vadītu pētījumu.

Lasīt tālāk ...

Vebinārs: Autisms. Konteksta neizpratne kā uzvedības problēmu iemesls. Atbalsta līmeņi

Ir bērni un pieaugušie, kuriem lielākais izaicinājums ir spēja nolasīt kontekstu – izprast vidi, kurā viņš atrodas, izprast situācijas, izprast pārmaiņas, savu lomu notikumos, grūtības ieraudzīt lielo bildi vai gluži otrādāk – izprast detaļas, kā rezultātā personas uzvedība citiem izskatās neparasta, dīvaina, nepiemērota vai pat problemātiska. Angliski šai izaicinājumu grupai ir termins Context blindness, un šajā lekcijā tiks izskatītas sekojošas tēmas:

Lasīt tālāk ...

Agresijas novēršanas un pašaizsardzības, kā arī incidentu analīzes treniņš profesionāļiem

Pēc jūsu pieprasījuma laika posmā no 17.februāra līdz 19.februārim Latvijā viesosies Somijas komanda, lai novadītu drošības treniņus. Abi semināri notiks Latvijas Autisma apvienības birojā Strēlnieku ielā 9-14.

17. un 18. februārī notiks – AVEKKI treniņš, 19.februārī – HAASTE treniņš


AVEKKI MODELIS ir izveidots profesionāļiem, kuri strādā ar personām ar nozīmīgiem garīgās attīstības un uzvedības traucējumiem. HAASTE modelis ir pieeja incidentu izmeklēšanai organizācijā, lai padziļināti izprastu uzvedības problēmu iemeslus, un veidotu plānus, kas nepieļautu to atkārtošanos.

Lasīt tālāk ...

Facebook

Twitter

YouTube